Wework werkplek v.v. bureau, ergonomische bureaustoel en stalen ladeblok - BVA Auctions - online veilingen
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
compleet directie kantoor meubilair; bureau, vergadertafel met 6 stoelen en een dossierkast van kersenhout - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Kantoorartikelen inclusief 4x bureau. gebruikt kopen (Auction Premium) | NetBid industriële Veilingen